Świece zapachowe


Pomysł na wieczorny relaks w towarzystwie zapachowych świec.☕
🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁
Jesienią zimowe wieczory to wyjątkowy czas. Natura powoli przygotowuje się do zimy, a my razem z nią. To najlepszy moment na odpoczynek, regenerację ciała i umysłu.

Jak wprowadzić się w stan przyjemnego odprężenia?

Sprawdźcie, jaki relaks będzie waszym sprzymierzeńcem podczas wieczornego odpoczynku.

świece zapachowe

Zapachowe świece relaksacyjne

Zapachowe świece relaksacyjne, to perwsza rzecz, która najczęściej przychodzi do głowy, kiedy myślimy o odprężeniu.

Dlaczego akurat one?

Przyczyn jest wiele. Płonące świece jako obraz działający na zmysły, jest zapisany w naszych umysłach jako ten, który przynosi wyciszenie i ukojenie. Natomiast skojarzenia te mają potężną moc, ponieważ znacznie łatwiej zrelaksować się przy świetle świec. Ważną rolę odgrywa właśnie samo światło świec, które jest bardzo ciepłe, łagodne i naturalne. Dzięki temu światło to, wprowadza umysł w stan odprężenia i wyciszenia, przy sztucznym oświetleniu znacznie trudniej osiągnąć ten stan. I ostatnia, nie mniej ważna kwestia, to zapach. Zmysł węchu jest potężnym receptorem, dlatego właśnie aromaty mają bardzo tak duży wpływ na nasze samopoczucie i stany emocjonalne.Dz

Świece o zapachu kokosa

Jakie zapachy relaksują?

Do relaksu przy świecach zapachowych najlepiej wybierać aromaty, które działają odprężająco i uspokajająco. Można skorzystać z mieszanek aromatycznych, które w swoim składzie mają kilka zapachów o tym działaniu. Mogą być to również konkretne, jednorodne aromaty. Możemy poeksperymentować, wybrać dwie lub trzy świece o różnym zapachu, ale podobnym działaniu i zapalić je jednocześnie. Można stworzyć w ten sposób własną kompozycję zapachową.

Co oprócz świec zapachowych?

Forma relaksu jest zależna od naszych upodobań. Czasem do świec wystarczy dołączyć muzykę, lampkę wina, zabieg relaksacyjny, masaż lub ulubioną herbatę czy kojące zioła. Świetnie zadziała również gorąca kąpiel. Najważniejsze, by prawdziwie odczuć i docenić przyjemność właśnie tej chwili – by, chociaż przez krótki czas, właśnie tu i teraz odczuć tą magię świec.

Cena 110 zł/szt – 640 ml