Refleksologia dłoni i stóp


Refleksologia dłoni i stóp

Zmęczone i obolałe ciało może ukoić odpowiednio wykonany masaż, który przyczynia się również do niwelowania skutków związanych z codziennym stresem. Oferowana w naszym gabinecie refleksologia dłoni i stóp jest zabiegiem, który może pomóc w rozwiązaniu problemu związanego z ogólnym przemęczeniem organizmu. Metoda ta (nazywana również terapią zonową) pomaga rozluźnić mięśnie, może pobudzić odpowiednie krążenie oraz wpływa kojąco i relaksacyjnie na całe Twoje ciało.

Rozluźnienie mięśni

Refleksologia stóp i dłoni jest starą metodą. Szacuje się, że była stosowana już ponad 5000 lat temu w Chinach. Masaże należące do tego typu zabiegów mogą dobrze wpływać na samopoczucie Klienta i zmniejszać powstały w czasie dnia stres, co wiąże się z relaksem i przywróceniem ogólnie rozumianej energii.
Refleksologia polega na uciskaniu wybranych punktów na ciele, podobnie jak podczas wykonywania standardowego masażu, lecz w tym przypadku skupiamy się tylko na niewielkiej części ciała naszych Klientów. Należy pamiętać, że w naszych stopach znajduje się zakończenie 7200 nerwów, które są połączone z mózgiem z innymi częściami ciała. Ten typ wykonywanego w naszym gabinecie masażu może kojąco wpłynąć na wspominane nerwy.

Masaż dla ciała

Uciskane punkty na częściach ciała pozwalają zmniejszyć napięcie wywołane stresem i przemęczeniem. Zabiegi są przyjemne i stanowią dobrą formę relaksu, wspomagając likwidację powstałych napięć mięśniowych. Prezentowany typ zabiegu masującego wykonujemy w gabinecie umiejscowionym w centrum Warszawy