Masażysta-Konsultant


Piotr Paweł
Jestem wellness coach’em oraz naturoterapeutą, specjalizuję się w zabiegach i masażach orientalnych: tajskich, japońskich, hinduskich itp.
Studiowałem archeologię i antropologię na UW, jestem absolwentem Collegium Psychotronicznego w Warszawie. Wiele lat pracowałem w znanym i wielokrotnie nagradzanym, warszawskim DaySpa Zen. Byłem również dziennikarzem branżowym magazynów „Spa Inspirations” i „Beauty Inspiration”. Prowadzę także konsultacje Feng-Shui oraz wizerunkowe .

Piotr Paweł

Shiroabhyanga 30 min 70 zł – masaż twarzy. To ajurwedyjski masaż twarzy, głowy i szyi. Łączy w sobie łagodne i relaksujące techniki oraz marmoterapię. Ujędrnia skórę, daje przyjemny i zmysłowy relaks oraz stymuluje naturalny lifting skóry.

Vishesh 60 min 150 zł– pobudzający, ajurwedyjski masaż całego ciała. Łączy techniki limfatyczne, marmoterapię oraz pracę z mięśniami. Rozluźnia ciało, zmniejsza napięcia i jest pomocny w profilaktyce oraz zwalczaniu cellulitu.

Tajski masaż stóp 45 min 100 zł– opiera się na technikach łagodnego oraz intensywnego masowania, elementach refleksologii, oraz pobudzania obiegu energii chi w stopach. Masaż ten daje ulgę zmęczonym stopom, relaksuje oraz wyraźnie harmonizuje i równoważy cały organizm.

Terapia Polarity 60 min 150 zł -to współczesna metoda opracowana przez amerykańskiego lekarza dr Randolpha Stone’a. Stosuje łagodne manipulacje, elementy masażu i refleksologii oraz dotyk terapeutyczny wywodzący się z indyjskiej Ayurvedy.
Terapia Polarity ma zastosowanie na kręgosłup i narządy ruchu, poprawia metabolizm i fizjologię. Wspiera oczyszczanie i organy wewnętrzne. Ma własciwosci łagodzące napięcia i stres.

Niektóre zabiegi Polarity:
Zabieg na plecy i kręgosłup.
Zabieg wspierający i wzmacniający serce i układ krążenia, antystresowy.
Zabiegi na narządy ruchu (wspierające i wzmacniające stawy, mięśnie itp.).

Shiatsu 60 min 150 zł – głęboko odprężający i regenerujący, japoński masaż całego ciała. To tradycyjna technika, polegająca na uciskaniu różnych części ciała w celu wyrównania poziomu energii Ki. Shiatsu przywraca równowagę umysłu i poprawia samopoczucie. Masaż wykonywany jest w luźnym ubraniu, odbywa się na macie na podłodze.
Shiatsu pleców – to krótsza wersja japońskiego masażu, rozluźnia napięte plecy i doskonale sprawdza się w profilaktyce antystresowej oraz problemach z zasypianiem.

Konsultacje wizerunkowe
Twoja własna osoba to ważne medium do przekazania otoczeniu informacji na Twój temat. Zdradza Twoje myśli, cechy osobowości oraz kompetencje.

Każdy, kto myśli o przyszłości i pragnie się rozwijać odniesie wiele korzyści kiedy jego wizerunek będzie jak najlepszy i bardziej przejrzysty.

Konsultacje Feng-Shui
Feng-Shui to starożytna chińska sztuka, proponuje skuteczne rozwiązania rozmaitych trudności, oraz otwiera nowe drogi rozwoju.
Polega na harmonizacji otoczenia z zamieszkującymi je osobami, wpływa na szczęście, zdrowie i rozwój wydarzeń. Pozwala uzyskać bardziej optymalne efekty w swoim życiu, zarówno osobistym, jak i zawodowym.

Opinie:

Trafiłam do pana Piotra z polecenia. Byłam wtedy w ostrym stanie dolegliwości bólowych, z uciążliwym bólem kręgosłupa i rąk. Po masażu odczułam znaczną ulgę, dlatego kontynuuję terapię tym masażem.

Olena