Masaż Indyjski


Oferujemy serię zabiegów dla kobiet, mężczyzn oraz par. W naszej ofercie znajduje się seria masaży indyjskich znanych też jako Abhjanga. Wykonujemy ją, gdy odwiedzisz nasz salon zarówno z partnerem, jak i przyjaciółką. Jeśli przyjdziesz z koleżanką, przeprowadzimy rytuały w oddzielnych pomieszczeniach, żeby zapewnić komfort uczestniczkom. Możesz skorzystać z jednego zabiegu trwającego 60 lub 90 minut. Polecamy serię od 5 do 15 zabiegów. Wykorzystujemy jedynie naturalne oleje.

Jak przebiega masaż indyjski?

Tego rodzaju masaż różni się od tych, które możemy spotkać w większości gabinetów masażu nie tylko założeniami pochodzącymi z ajurwedy, ale też pozycją, w której jest wykonywany. Przed rozpoczęciem uczestnik kładzie się na plecach: zabieg zaczyna się od dokładnego oraz delikatnego masowania twarzy, przy uwzględnieniu punktów marmy. Następnie profesjonalista rozluźnia przód ciała delikatnymi oraz kolistymi ruchami. Mężczyzna kładzie się na prawy bok a kobieta na lewy. Po rozmasowaniu jednej strony przechodzimy na drugą. Na koniec przechodzimy na plecy, pośladki, uda, łydki. Zabieg kończy się rozluźnieniem stóp.

Dlaczego warto skorzystać z masażu indyjskiego?

Zabieg indyjski pozwala się wyciszyć. Po zakończonej serii skóra naszych klientów nabiera blasku. Poza tym Aghjanga przyspiesza przemianę materii, co wspomaga odchudzanie, oraz poprawia krążenie krwi i limfy w organizmie. Co najważniejsze, taka seria zabiegów poprawia odporność, co jest szczególnie ważne jesienią oraz zimą.

Wskazania do wykonania masażu Abhjanga:
– stres
– reumatyzm, migrena
– niskie ciśnienie, nadwaga
– bóle głowy i stawów
– problemy ze snem
– profilaktyka w czasie grypowym
– stosowanie wymagającej diety, zmęczenie organizmu

Przeciwwskazania do wykonania masażu indyjskiego:
– przebyte w niedawnym czasie operacje
– choroby skóry,
– infekcje (przeziębienie, grypa)
– choroby serca
– nowotwory
– nadciśnienie
– zakrzepica, żylaki
– ciąża i czas menstruacji
W przypadku wątpliwości i stałych chorób – przed skorzystaniem z naszej oferty – skontaktuj się z lekarzem.

Zabieg 60minut – cena 200zł, zabieg 90minut – cena 300zł.

Zarezerwuj wizytę teraz

Zadzwoń: +48 513 748 438