Masaż relaksacyjny świecą


Jeśli szukasz miejsca, w którym głęboko odpoczniesz, nasz gabinet to doskonałe miejsce dla Ciebie. Wykonujemy masaż relaksacyjny przy użyciu gorącej świecy. Podczas zabiegu zapalamy ją i pokrywamy Twoje ciało ciepłym, przyjemnym w dotyku i aromatycznym woskiem. Świeca, której używamy podczas zabiegu, jest specjalna, dlatego jej wosk nie zasycha oraz nie powoduje poparzeń.

Jaki jest przebieg masażu?

Na początek zapalamy świecę, po czym wylewamy wosk na plecy, uda i barki. Następnie rozpoczynamy masaż kolistymi, łagodnymi ruchami. W trakcie zabiegu regularnie odpalamy knot, by pokrywać Twoje ciało nowymi partami gorącego wosku. Warto zaznaczyć, że ma on podobne działanie do olejków nawilżających, które korzystnie wpływają na skórę. Ten zabieg to doskonałe połączenie klasycznego rozluźniania, aromaterapii oraz terapii ciepłem.

Wskazania i przeciwwskazania

Masaż relaksacyjny jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto cierpi na chroniczny stres. Dzięki niemu głęboko się rozluźnisz i zapomnisz o trudach dnia codziennego. Co więcej, mogą z niego skorzystać osoby z cellulitem, rozstępami oraz skórą suchą i zmęczoną. Dzięki nawilżającemu woskowi oraz kolistym ruchom, które wykonujemy podczas zabiegu, Twoja skóra będzie elastyczna oraz jędrna.

Kto nie powinien korzystać z tego masażu? Osoby, które chorują na nowotwór, nadczynność tarczycy czy nadciśnienie. Lepiej z niego zrezygnować również wtedy, gdy jesteśmy przeziębieni lub cierpimy na infekcje bakteryjne oraz wirusowe. Warto dodać, że nie powinny się na niego wybierać osoby ze skórą uszkodzoną lub zmienioną chorobowo. Co więcej, jeśli jesteś po depilacji, pamiętaj, że możesz przyjść na nasz zabieg relaksacyjny, ale dopiero po upływie 48 godzin. W przeciwnym wypadku na Twojej skórze mogą pojawić się podrażnienia.

Przyjdź do nas po głębokie odprężenie

Masaż relaksacyjny świecą wykonujemy przy uspokajającej muzyce, dzięki czemu możesz rozluźnić się jeszcze bardziej. Przykładem takiego zabiegu jest indyjski zabieg Abhyanga dostępny w naszej ofercie. Zapraszamy!