Kompleksowy masaż prostaty


Kompleksowy masaż prostaty

Masaż wykonuje tylko Masażystka Olena.

Już w starożytności masowanie prostaty uważane było za czynność wspomagającą męskie zdrowie seksualne. W dzisiejszych czasach Mężczyźni, którzy cierpią na choroby prostaty, takie jak zapalenie gruczołu krokowego, czy przerost prostaty, mogą pomóc sobie poprzez masaże.

W krajach Orientu od tysięcy lat znany jest fakt, iż kondycja mięśni krocza jest nie tylko niezbędna dla zdrowego funkcjonowania podstawy korpusu człowieka, lecz także kluczowa dla całego organizmu. Masaż prostaty traktuje się tam jako element profilaktyki zdrowotnej.Trend ten uznawany zaczyna być również w medycynie Zachodu.

Najnowsze badania potwierdzają, że masaż zapobiega chorobom prostaty, tj. przerostu gruczołu prostaty, a także bezpłodności u mężczyzn. Odkrycia orientalnej medycyny holistycznej znajdują zastosowanie w profilaktyce jako wspomaganie działania antybiotyków i ziołolecznictwa.

W wielu przypadkach zrobić można coś tak prostego jak masaż prostaty. Można zapewnić upragnioną ulgę oraz poradzić sobie z problemem, kiedy różne leki i terapie nie przyniosły oczekiwanej poprawy.

Jeżeli cierpisz na jakikolwiek problem związany z prostatą bądź chcesz zapobiec pojawieniu się choroby w przyszłości, możesz skorzystać z prostej metody jaką niewątpliwie jest masaż prostaty wykonywany w naszym gabinecie.

Masaż prostaty – przeciwwskazania

Masaż prostaty nie powinien być wykonywany w czasie ostrej fazy bakteryjnego zapalenia gruczołu krokowego.

Przeciwwskazaniem do masażu prostaty jest także podejrzenie zapalenia cewki moczowej, a także kamica gruczołu krokowego. Stymulacji prostaty nie powinno się wykonywać również w przebiegu schorzeń toczących się w obrębie odbytu i odbytnicy (np. guzki krwawnicze lub ostre zapalenie odbytnicy).

Jeżeli nie jesteś pewien swojego stanu zdrowia to proszę skonsultować to z lekarzem (urologiem) przed masażem w naszym gabinecie w Warszawie.

Zarezerwuj wizytę teraz

Zadzwoń: +48 513 748 438