MASAŻE DLA DWOJGA


Odprężenie fizyczne i psychiczne jest niezwykle istotne, podobnie jak spędzanie czasu z najbliższymi. W naszym gabinecie znajdziesz masaże dla dwojga, czyli relaks wraz z najbliższą osobą. Zabiegi te mogą być dobrą formą prezentu po długim i męczącym tygodniu.

Masaż dla par i nie tylko

Oferta ta jest skierowana do tych, którzy poszukują wyciszenia i zmysłowego relaksu oraz pragną spędzić niezwykłe chwile z bliskimi. Zabiegi dla dwojga przeznaczone są dla par, przyjaciół, rodzeństwa i rodzin, po prostu przyjdź z drogą Ci osobą i spędźcie miło czas.

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi takie jak:

  • Pakiety relaksacyjne – polegające na pracy z całym ciałem. Odprężają, redukują stres i pomagają niwelować napięcie mięśniowe. Tego typu masaże przywracają witalność i dobrze wpływają na regenerację organizmu.
  • Peelingi – zabiegi kosmetyczne polegające na złuszczeniu starego naskórka i oczyszczeniu cery. Gwarantujemy wygładzoną i ujędrnioną skórę. Zabiegi mogą być wykonywane na całe ciało lub poszczególne części np. twarz.
  • Aromaterapia – połączenie relaksacyjnych zabiegów z udziałem naturalnych olejków eterycznych, które sam wybierzesz według swoich preferencji zapachowych.

Pozwólcie sobie na relaks we dwoje

Zaproś bliską Ci osobę lub swojego partnera i pozwólcie sobie na cały dzień błogiego relaksu. Zabiegi dostępne w naszym gabinecie można łączyć i mieszać. Chwila ukojenie w pokoju pachnącym lawendą i dobra maseczka peelingująca? Indywidualnie uzgodnimy najlepszy pakiet dla Ciebie – zapraszamy do relaksacyjnej krainy!

.