Masaż relaksacyjny lomi lomi Warszawa Mokotów


Masaż relaksacyjny Lomi Lomi jest jedną z najstarszych i najpotężniejszych form uzdrawiania. Masaż relaksacyjny Lomi Lomi jest jednym z najgłębszych form masażu. Więc, co czyni go tak wyjątkowym, co to jest, czym się różni od innych masaży, jak robi to Olena?

Częste pytanie: Co oznacza, masaż relaksacyjny Lomi Lomi?

Masaż relaksacyjny Lomi Lomi – słowo oznacza po prostu, masaże.

Co to jest masaż relaksacyjny Lomi Lomi?

To wyjątkowy masaż uzdrawiający, pochodzi od starożytnych Polinezyjczyków a dokładniej uzdrowicieli mistrzowskich na Hawajach.

Aby zrozumieć głębię masażu relaksacyjnego Lomi Lomi, warto mieć wiedzę na temat hawajskiej filozofii zwanej Huna i jak filozofie Huna dotyczy uzdrowienia.

Podstawowym założeniem Huna jest to, że wszystko zmierza ku harmonii i wszystko jest miłością.

Więc jak to się ma do masażu? Być może to najlepiej obrazujące tłumaczenie, bo masaż relaksacyjny Lomi Lomi jest to  po prostu masaż „kochające ręce”.

Powodem takiego określenia jest to, że delikatnie działa głęboko w mięśniach z ciągłymi, płynącymi uderzeniowo, całkowicie relaksacyjnymi ruchami towarzyszącymi pielęgnacji ciała.

To umożliwia odbiorcy, całkowicie się zrelaksować i odpocząć, dać się po prostu wzbić ponad wszelkie problemy tego świata. Dlatego, choć technika jest ważną częścią masażu i związanego z tym uzdrowienia, to większość prac wykonywana jest przez miłość, z naciskiem praktykującego na klienta będącego w głębokim i pełnym relaksie. Za pomocą masażu relaksacyjnego „kochające ręce” i „kochające serce” Twoje ciało będzie uzdrowione z przytłaczających je problemów ziemskiego świata, bo od tej pory wzniesie się ponad to ku głębokiej ekstazie i relaksowi.